Rekrutacja LETNIA 2023/24 rozpoczęta!!!
Zapisz się już dziś na wybrane studia!

Wybierz swój wymarzony kierunek i spełnij marzenia o awansie, nowym etapie kariery czy zmianie ścieżki zawodowej!

Dzięki IRE zwiększysz swoje szanse na rynku pracy, zdobędziesz praktyczną wiedzę
i cenne kwalifikacje zawodowe.

Nie zwlekaj z decyzją. Zapisz się już dziś.

Zapisz się Zapisz się
Masz dodatkowe pytania?

Może potrzebujesz więcej informacji na temat naszej oferty lub potrzebujesz pomocy w samym procesie rekrutacyjnym? - wypełnij formularz ONLINE. Nasz pracownik działu rekrutacji skontaktuje się z Tobą i wspólnie znajdziecie rozwiązanie.

Zapytaj
ONLINE
Rekrutacja LETNIA class="kol_pom">2023/24 rozpoczęta!
Zapisz się już dziś na wybrane studia!
Zapisz się już dziś na wybrane studia!

Wybierz swój wymarzony kierunek i spełnij marzenia o awansie, nowym etapie kariery czy zmianie ścieżki zawodowej!

Dzięki IRE zwiększysz swoje szanse na rynku pracy, zdobędziesz praktyczną wiedzę
i cenne kwalifikacje zawodowe.

Nie zwlekaj z decyzją. Zapisz się już dziś.

Masz pytania?

Napisz do nas,

a skontaktuje się z Tobą opiekun kierunku

Zapisz się Zapisz się
Nasi partnerzy:
Blog / Promocja | 1000 zł tańsze studia dla absolwentów IRE i WSHE

Promocja | 1000 zł tańsze studia dla absolwentów IRE i WSHE

Mamy zaszczyt ogłosić niezwykle atrakcyjną promocję, która z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich absolwentów Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu oraz Instytutu Rozwoju Edukacji! Teraz masz okazję zainwestować w swój rozwój zawodowy i osobisty, oszczędzając jednocześnie dużo pieniędzy.

Od teraz, każdy absolwent WSH-E Brzeg oraz IRE może skorzystać z wyjątkowej zniżki w wysokości aż 1000 zł na dowolny kierunek studiów podyplomowych dostępny w naszej ofercie. To oferta bez precedensu w skali kraju, stworzona specjalnie z myślą o naszych cenionych absolwentach.

Co jest tak niezwykłego w tej promocji?

 1. Otwarta dla wszystkich absolwentów WSH-E Brzeg i IRE: Niezależnie od tego, czy ukończyłeś/ukończyłaś studia na innym ośrodku WSH-E Brzeg czy w Instytucie Rozwoju Edukacji, zniżka przysługuje Tobie.
 2. Bogaty wybór kierunków: Nasza oferta studiów podyplomowych jest szeroka i zróżnicowana. Bez względu na Twoje zainteresowania i cele zawodowe, na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie.
 3. 1000 zł zniżki na każdy kierunek: To rekordowa zniżka, która znacząco ułatwi Ci dostęp do wysokiej jakości edukacji podyplomowej.

Jak skorzystać z promocji?

 1. Wybierz interesujący Cię kierunek studiów podyplomowych z naszej oferty.
 2. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej szczegółów i zarejestrować się na wybrany kierunek.
 3. Przedstaw dokument potwierdzający ukończenie studiów na WSH-E Brzeg lub w IRE.
 4. Odbierz swoją zniżkę w wysokości 1000 zł i rozpocznij studia podyplomowe!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, która pozwoli Ci rozwinąć swoje umiejętności i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Ta promocja jest ograniczona czasowo, więc działaj szybko!

Zapraszamy do kontaktu z nami już teraz, aby dowiedzieć się więcej i skorzystać z tej niezwykłej oferty. Niech Twój rozwój stanie się teraz jeszcze bardziej dostępny i ekscytujący dzięki naszym studiom podyplomowym!

Nie jesteś absolwentem IRE lub WSH-E ? Zapoznaj się z naszymi innymi promocjami.

Podsumowanie

 

 1. Rabat dla absolwentów: rabat na wpisowe (200 zł) i na czesne (800zł) – aby ją uzyskać musisz być absolwentem IRE lub WSH-E Brzeg (posiadać świadectwo lub dyplom wydany przez uczelnię), przesłać komplet dokumentów (pocztą lub podpisane elektronicznie do repozytorium lub mailem) w ciągu 7 dni od dnia zarejestrowania i na dzień zakończenia stadiów mieć uregulowane wszystkie opłaty w stosunku do IRE;
 2. Rabat dla osób nie będących absolwentami: rabat na wpisowe (200 zł) i na czesne (100 zł do każdego semestru czyli na studia 3 semestralne 300 zł) – aby ją uzyskać musisz przesłać komplet dokumentów (pocztą lub podpisane elektronicznie do repozytorium lub mailem) w ciągu 7 dni od dnia zarejestrowania i na dzień zakończenia stadiów mieć uregulowane wszystkie opłaty w stosunku do IRE;
 3. Rabat dla studiujących więcej – na każdy kierunek drugi i następny wybrany w danym naborze udzielamy 50% rabatu w czesnym.


Promocje nie łączą się i nie kumulują za wyjątkiem proporcji na 3ci i kolejny kierunek w danym naborze (czyli 2,3 i kolejne za 50% wartości czesnego). Szczegóły w regulaminie promocji zamieszczonym poniżej.

 

 

Regulamin promocji –> LINK

Rekrutacja 2023/24
Studia podyplomowe
Znajdź swój kierunek Zapisz się Zapisz się
Wróć

Zapisz się online

rekrutacja na rok 2023/24 już trwa.

Zapisz się

Zapisz się online

rekrutacja na rok 2023/24 już trwa.

Zapisz się


  * - pola wymagane