Strona główna / O nas / O nas

O nas

Instytut Rozwoju Edukacji to jednostka edukacyjna, która działa jako filia rekrutacyjna Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu

Dzięki porozumieniu z jedną z najlepszych polskich uczelni kształcimy studentów i słuchaczy studiów podyplomowych. Stoi za nami nie tylko kilkunastoletnie doświadczenie uczelni partnerskiej, ale także partnerskie relacje ze słuchaczami i studentami którzy są dla nas najbardziej istotni.

Studia które prowadzimy charakteryzuje przede wszystkim profil praktyczny, doświadczeni wykładowcy praktycy oraz wygoda zdobywania wiedzy i umiejętności. Formuła online, którą proponujemy nie tylko nie odstaje jakością od tradycyjnej formuły studiowania, ale daje też dodatkowe możliwości. Dzięki nauce zdalnej możemy dziś uzupełniać studia o dodatkowe kursy, szkolenia czy webinary.

Oferujemy kierunki, które są pożądane na rynku pracy, dlatego nasi absolwenci bardzo szybko zdobywają pracę lub awans w obecnych organizacjach. Studiując u Nas zdobędziesz nie tylko aktualną ale przede wszystkim praktyczną wiedzę którą od razu po studiach będziesz mógł wykorzystać w swoim życiu zawodowym.

Jeśli poszukujesz praktycznych kierunków, które dadzą Ci konkretne kwalifikacje oraz cenisz partnerskie relacje, Instytut Rozwoju Edukacji to idealny wybór dla Ciebie.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Rekrutacja 2023/24
Znajdź swój kierunek Zapisz się Zapisz się